Máte již vybraný ojetý vůz BMW nebo MINI a chcete si ověřit technický stav vozidla, servisní historii nebo skutečný stav deklarovaných kilometrů? Díky našim zkušenostem a technickému zázemí dokážeme s jistotou prověřit a diagnostikovat skutečný stav vozidel BMW a MINI a přesně vyčíslit případné budoucí investice. 


Chcete-li si pořídit prémiové vozidlo od dealera BMW v Německu, pak jste na správném místě. Tato vozidla jsou jednou z mála jistot na dnešním trhu s ojetými automobily. Díky pečlivé práci německých dealerů lze ověřit technický stav a servisní historii jednotlivých vozidel do posledního detailu. S výběrem prémiových vozidel a individuálním dovozem Vám rádi pomůžeme. Nákup a dovoz dealerských vozidel dokážeme realizovat již do jednoho týdne od výběru konkrétního vozidla.


Využijte své úspory moudře a zvažte možnosti financování Vašeho vozidla. Nákup vozidla lze usnadnit částečným financováním, které je v současné době dostupné za výhodných podínek. Jsme připraveni Vám nabídnout různé možnosti financování, které Vám pomohou stát se vlastníkem zdánlivě nedosažitelného vozidla BMW nebo MINI. Spolupracujeme se společností ČSOB Leasing a našim zákazníkům nabízíme půjčky za velmi atraktivní úrokové sazby. Na požádání Vám rádi připravíme nezávaznou kalkulaci.


Specializujeme se na problematiku pojištění motorových vozidel a řešení pojistných událostí. Jsme obchodním partnerem a smluvním opravcem pojišťoven Kooperativa pojišťovna, a.s., Generali Česká pojišťovna a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s. a DIRECT pojišťovna, a.s..